Półmaraton Czerwca 76. Zobacz, w jakich koszulkach pobiegną uczestnicy

Biegowe święto w Radomiu, którego punktem kulminacyjnym jest IV Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 już za nieco ponad tydzień. Przypomnijmy, że zawody są częścią obchodów 40 rocznicy protestów robotniczych z czerwca 1976 roku.

Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 to bieg z historią w tle. W ten sposób biegacze, a także kibice czczą pamięć wydarzeń, które miały miejsce w naszym mieście. W tym roku impreza będzie wyjątkowa. Dlatego organizatorzy przygotowali na tę okazję specjalne koszulki. - Zapisując się każdego z biegów: (dzieci, w mistrzostwach lekarzy, czy w "Dumnych Warchołach") w pakiecie startowym biegacze mają zagwarantowaną okolicznościową techniczną koszulkę. To z pewnością wspaniała i praktyczna pamiątka z biegowej imprezy w Radomiu - czytamy w komunikacie.

Przypominamy, że wciąż trwają zapisy do poszczególnych biegów: sobotnich i niedzielnego półmaratonu. Swój akces można zgłosić poprzez witryny internetowe.

Zapisz się na biegi w Radomiu, organizowane w ramach Radomskiego Półmaratonu Czerwca 76. Oto adresy BIEG RADOŚCI-DUMNE WARCHOŁY (sobota 18 czerwca, godz.19.15) http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php.

BIEGI DZIECI (sobota od godz.16) http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php.

BIEG GŁÓWNY (niedziela 19 czerwca godz. 10) http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php.