Lech Poznań podał ceny karnetów na nowy sezon. Jest taniej niż rok temu

450 zł trzeba zapłacić za najtańszy karnet na mecze piłkarzy Lecha Poznań w sezonie 2016/17. Sprzedaż ruszy w poniedziałek i przez pierwsze dni kibice mogą liczyć na zniżki.

W poniedziałek piłkarze Lecha Poznań wrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu ekstraklasy. Tego samego dnia wystartuje też sprzedaż karnetów. Są tańsze niż przed rokiem, ale też sytuacja jest zupełnie inna niż dwanaście miesięcy temu, gdy Kolejorz był mistrzem Polski i szykował się do walki o Ligę Mistrzów. Teraz pozostała mu rywalizacja w lidze, no i w Pucharze Polski, ale jeśli Najwyższa Komisja Odwoławcza nie zmieni kary dla poznańskiego klubu, to kibice nie będą mogli oglądać meczów w tych rozgrywkach przez cały sezon.

Lech Poznań oferuje swoim sympatykom dwa rodzaje karnetów. Pierwszy obejmuje cały sezon, a drugi upoważnia do wejścia na mecze tylko w rundzie jesiennej. Do końca miesiąca ceny abonamentów są obniżone. I tak, normalny karnet na sektory położone za bramkami stadionu przy Bułgarskiej kosztuje 420 zł (od 1 lipca będzie trzeba zapłacić za niego 450 zł), a na trybuny wzdłuż linii bocznych - 630 zł (później 675 zł).

Karnety tylko na rundę jesienną obejmują dziesięć spotkań ekstraklasy i kosztują 240 zł (na tańsze sektory) oraz 360 zł na lepsze miejsca. Od tych cen można jeszcze uzyskać rabat. W ramach zniżki lojalnościowej, która przewiduje jeden procent bonifikaty za każdą rundę, w której kibic miał wykupiony karnet na mecz Kolejorza, można zbić cenę maksymalnie o 19 procent.

- Od tego sezonu chcemy jeszcze bardziej podziękować za zaufanie kibicom, którzy decydują się być razem z Lechem od początku do samego końca rozgrywek. Dlatego korzyści płynące z zakupu karnetu to nie tylko zaoszczędzone pieniądze, ale i zupełnie nowe rozwiązania dedykowane dla najbardziej zaangażowanych - mówi Sebastian Starczewski, dyrektor marketingu Lecha Poznań.

Te bonusy to m.in. możliwość wykupu miejsca parkingowego na stadionie przy okazji meczu za złotówkę, rabat na koszulki meczowe, czy bezpłatna wycieczka po Inea Stadionie. Jest też voucher na 50 zł, który można przeznaczyć na zakup biletu dla znajomych.

Kibiców, którzy nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy wydatek rzędu kilkuset zł, klub zachęca do rozłożenia płatności na raty. Dotyczy to karnetów za co najmniej 300 zł.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Lecha Poznań .

Więcej o: