Poznaliśmy plan letnich przygotowań Radomiaka

Piłkarze II-ligowego Radomiaka Radom na pierwszych pourlopowych zajęciach spotkają się 20 czerwca i wtedy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Ten rozpocznie się w ostatni weekend lipca.

Dokładnie w poniedziałek 20 czerwca na pierwszych zajęciach przed nowym sezonem spotkają się zawodnicy Radomiaka. Podopieczni Wernera Liczki do 5 lipca trenować będą w Radomiu i w tym czasie - dokładnie 2 lipca - zagrają towarzysko z Pogonią Siedlce.

W dniach od 5 do 9 lipca Zieloni wyjada na krótkie zgrupowanie do Czech, podczas którego rozegrają trzy mecze kontrolne z drużynami z czeskiej ekstraklasy.

Po powrocie do Radomia na zawodników czekać będą jeszcze trzy, bądź cztery mecze. Wszystko uzależnione będzie od tego, czy Radomiak uzyska awans do I rundy Pucharu Polski, czy też nie.

Już 13 lipca Radomiak podejmie Wisłę Puławy, by w weekend 16-17 (termin do ustalenia) zagrać w rundzie wstępnej PP. W następna środę a więc 20 lipca Radomiak zmierzy się z Ursusem Warszawa, a więc drużyną która ostatni sezon w III lidze gr. łódzko - mazowieckiej zakończyła na wysokim drugim miejscu.

W weekend 23-24 Zieloni wystąpią w I rundzie PP, a jeśli nie uda im się tam awansować, to zagrają kontrolnie z GKS-em Bełchatów, a więc ligowym rywalem.

W końcu 30-31 lipca nastąpi inauguracja II ligi.

Więcej o: