Stal Rzeszów otrzymała licencję na grę w III lidze. Z nadzorem i zakazem transferowym

Nadzór infrastrukturalny i finansowy oraz zakaz transferowy dla Stali Rzeszów. W środę rzeszowski klub otrzymał licencję na grę w zreformowanej III lidze w sezonie 2016/17.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Odwołanie Stali Rzeszów od negatywnej decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przyniosło efekt . Stal w pierwszym terminie nie dostarczyła m.in. dokumentów dotyczących wynajęcia stadionu miejskiego w Rzeszowie. Stal musiała też uregulować zaległości wobec pracowników, jeśli chodzi o ZUS, a także opłaty transferowe z Podkarpackim ZPN-em.

W środę Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN pozytywnie rozpatrzyła odwołanie rzeszowskiego klubu. Komisja przyznała licencję Stali z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym. Na klub nałożona została też kara pieniężna w wysokości 700 zł oraz zakaz transferowy do 31 sierpnia 2016 roku przez "niespełnienie wymogów finansowych w czasie wymaganym przepisami licencyjnymi" - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Podkarpackiego ZPN .

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: