Sky Tower: Weź udział w warsztatach z mistrzem świata trików piłkarskich

Weź udział w bezpłatnych warsztatach z Krzysztofem Golonką, mistrzem świata trików piłkarskich, który zdradzi tajemnice swoich piłkarskich sztuczek i zaprezentuje swój autorski pokaz.

10 czerwca, w dniu rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce nożnej, w Sky Tower gościem specjalnym będzie Krzysztof Golonka - mistrz świata trików piłkarskich, finalista programu "Mam Talent" oraz twórca najpopularniejszego w Polsce programu sportowego na youtube TRENUJzKRZYCHEM.

O godz. 18:00 rozpocznie swój piłkarski show, poprowadzi też warsztaty dla dzieci i młodzieży.

- Zapraszam na zajęcia wszystkich chętnych, którzy choć odrobinę interesują się piłką nożną. Będzie to doskonała okazja, by poznać tajniki żonglerki, nauczyć się nowych trików przydatnych na boisku, a przede wszystkim miło spędzić czas kopiąc piłkę - mówi Krzysztof Golonka.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 18. i potrwają do 19.

Dodatkowo, dzięki wsparciu sklepu Neonet w Sky Tower każdy chętny będzie mógł zagrać na konsolach w gry związane z futbolem i poczuć moc sportowej rywalizacji. Dostępne będą one bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych przez cały okres mistrzostw Europy w piłce nożnej (od godz. 15).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.