Przejmujący wpis i piosenka siostry dla tragicznie zmarłego Krystiana Rempały [WIDEO]

W miniony piątek odbył się pogrzeb Krystiana Rempały, 18-letniego żużlowca, który uległ tragicznemu wypadkowi na torze w Rybniku. "Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bóg odebrał nam naszego Krystiana" - pisze na swoim profilu na Facebooku siostra Martyna Rempała, która zmarłemu bratu zadedykowała piosenkę "One Moment In Time".

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Krystian Rempała zmarł 28 maja w szpitalu w Jastrzębiu Zdrój . Trafił tam po tragicznym wypadku w Rybniku, gdzie na pierwszym wirażu drugiego biegu, po kolizji z Kacprem Woryną, uderzył w bandę okalającą tor. Wcześniej młodemu wychowankowi Stali Rzeszów spadł kask.

Utalentowanego 18-latka, zawodnika Unii Tarnów, nie udało się uratować. W miniony piątek Rempała został pochowany na cmentarzu Tarnów-Mościce. Żużlowca żegnało wiele osób związanych z żużlem, w tym także kibice Stali Rzeszów. - Był ambitny, dużo od siebie wymagał, do wszystkiego podchodził bardzo profesjonalnie - mówiła wówczas siostra Krystiana, Martyna Rempała. W środę na na swoim profilu na Facebooku opublikowała ona krótki wpis i piosenkę, którą nagrała dla zmarłego brata . - "One Moment In Time w moim wykonaniu dedukuje mojemu kochanemu bratu Krystianowi, który uległ strasznemu wypadkowi na torze w Row Rybnik. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bóg odebrał nam naszego Krystiana .To był taki dobry chłopak nigdy nie stwarzał rodzicom żadnych problemów był grzeczny skupiony na sporcie ,który kochał .Był taki pracowity, ambitny stale podwyższał sobie poprzeczkę chciał się ciągle doskonalić .Krystian miał sport a ja muzykę nigdy nie przeszkadzaliśmy sobie, nie rywalizowaliśmy ze sobą. Mieliśmy tyle planów to miał być nasz rok .Obiecałam Krystianowi coś bardzo ważnego... niestety nie zdążyliśmy... Nie wiem jak mamy bez niego żyć w domu jest tak cicho .Tak bardzo nam go brakuje, tak bardzo za nim tęsknimy. To jest takie niesprawiedliwe. Zawsze byłam silna dziewczyną, nigdy nie odpuszczałam jak Krystian, ale teraz tych sił mi brakuję i naprawdę nie wiem jak wszyscy mamy się z tego pozbierać... Jeśli brakuję wam mojego brata udostępniajcie tę piosenkę ku jego pamięci... Krystian na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Nigdy nie przestaniemy Cię kochać. Dla nas zawsze byłeś mistrzem!" - pisze Martyna Rempała.

 

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: