Aquapark Neptun będzie nieczynny. Remont potrwa do 8 lipca

Radomski Aquapark Neptun przy ul. Wyścigowej będzie nieczynny w okresie od 13 czerwca do 8 lipca 2016 roku. Powodem czasowego zamknięcia obiektu jest zaplanowana przerwa techniczna.

- Dobiega końca okres gwarancyjny budynku i jest to najlepszy czas na przeprowadzenie - m.in. w ramach gwarancji - niezbędnych prac - czytamy w komunikacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w skład którego wchodzi obiekt przy ul. Wyścigowej.

Zakres prac obejmuje kilkanaście punktów. Do głównych zaliczone zostały wykonanie oznaczenia torów pływackich innowacyjną metodą polimerów (obiekt otrzyma na nią aż 15 lat gwarancji) oraz wymiana instalacji systemu solarnego. W tym czasie przeprowadzony zostanie także kompleksowy remont szatni. Ułożone zostaną m.in. nowe płytki. Odświeżone zostaną także pomieszczenia z prysznicami. - Wszystkie prace prowadzone będą po to, żeby w okresie letnim i w kolejnych sezonach radomianie w jeszcze lepszych warunkach mogli korzystać z naszych obiektów - tłumaczył Grzegorz Janduła, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. W czasie przerwy technicznej zachęcamy do korzystania z naszych pozostałych obiektów basenowych - Orki przy ul. Młynarskiej 17 oraz Delfina przy ul. Piastowskiej 17 - dodaje Robert, dyrektor zarządzający MOSiR.