Czy Górnik Zabrze może skorzystać z kłopotów rywala i w jego miejsce wskoczyć do Ekstraklasy?

- Jeśli doniesienia na temat naszego rywala się potwierdzą, wtedy będziemy analizować sytuację - tak Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze, komentuje doniesienia o możliwym wycofaniu się Górnika Łęczna z Ekstraklasy.

Czy Górnik Zabrze szybko wróci do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Górnik Zabrze musi szykować się do występów w pierwszej lidze, choć jednocześnie słychać, że powinien zerkać w kierunku... Łęcznej. Wszystko przez kłopoty tamtejszego Górnika, który za moment może stracić swojego sponsora, kopalnię Bogdanka. Jeśli taki scenariusz wejdzie w życie, Łęczna prawdopodobnie wycofa się z Ekstraklasy. Tej samej, w której utrzymała się kosztem zabrzan.

Co na to władze klubu z Roosevelta? - Do momentu, kiedy wycofanie się Górnika Łęczna z Ekstraklasy nie stanie się faktem, traktujemy to tylko jako plotki. Nie możemy się na nich skupiać. Na dziś jesteśmy w pierwszej lidze i koncentrujemy się na tym, by zaprezentować się w niej jak najlepiej. A jeśli te doniesienia na temat naszego rywala się potwierdzą, wtedy będziemy analizować sytuację - komentuje Bartosz Sarnowski, prezes zabrzańskiego klubu.

Zobacz wideo

Oni walczą na Euro 2016 o transfer!

Więcej o: