Dziennikarze rywalizowali pod koszem. Górą ekipa trenera reprezentacji

Radomscy dziennikarze wraz z kolegami z całej Polski mieli okazję rozegrać towarzyski pojedynek przed meczem Rosy Radom ze Stelemtem Zielona Góra. Spotkanie odbyło się w hali MOSiR-u.

Po raz pierwszy w tym sezonie mecz z udziałem koszykarskiej braci dziennikarskiej, odbył się przy okazji turnieju Dąbrowa Basket Cup. Tym razem żurnaliści spotkali się po raz drugi, ale areną ich zmagań był radomska hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W pojedynku trwającym cztery kwarty, każda do 25 zdobytych punktów, lepsi okazali się dziennikarze krajowi. W ich szeregach brylował m.in. Mike Taylor a więc szkoleniowiec reprezentacji Polski, który w przerwie na treningi reprezentacji, znalazł czas na spotkanie z dziennikarzami.

Uczestnicy "radomskiego" meczu: Mike Taylor , Andrej Porochnenko , Jakub Wojczyński i Marcin Tymiński (Przegląd Sportowy), Jan Ratajczak (Stelmet BC Zielona Góra), Krzysztof Domagała (Cozadzien.pl), Marcin Zdziech (RadomSport.pl), Aleksander De La Ossa i Łukasz Kościelniak (Zebrra.tv) wszyscy w zespole "Reszta Świata", a także Michał Wolczyk , Marcin Łachmaniuk i Piotr Ziętkowski (ROSA Radom), Michał Szprendałowicz (TV Dami), Maciej Kwiatkowski (Gazeta Wyborcza), Sylwester Szymczak (Echo Dnia) oraz Jakub Białczak (Radio Mazowsze, Radio Eska) w zespole "Radom".

Więcej o: