Euro 2016. Jak wygrać koszulkę Łukasza Piszczka [KONKURS]

27 czerwca w podkrakowskich Niepołomicach wystartuje szkółka piłkarska organizowana przez Borussię Dortmund i firmę Oshee. Mamy do wygrania koszulkę Polaka grającego w klubie z Bundesligi - Łukasza Piszczka.

Nagrodami pocieszenia będą zestawy produktów firmy Oshee.

Szkółka piłkarska Borussii Dortmund (BVB Evonik Fußballschule) rozpoczęła współpracę z polskimi dziećmi w 2015 roku. Zorganizowała wtedy cztery obozy w różnych miejscach Polski, w tym pierwszy BVB-OSHEE Camp w Krakowie. Treningi podczas obozów bazują na pomyśle Centrum Szkolenia Młodzieży Borussii Dortmund - klubu, w którym gra Piszczek. Szkolenia dzieci i młodzieży przygotowane przez niemieckich ekspertów rozwijają typowo techniczno-piłkarskie umiejętności (prowadzenie piłki, podania, przyjęcia, zwody czy strzały na bramkę), ale też są ukierunkowane na czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną.

Jak wygrać?

Wystarczy trochę wiedzy i szczęścia. Trzeba rozwiązać

TEN QUIZ

i na adres mailowy

dosportu@krakow.agora.pl

wysłać jaka jest poprawna odpowiedź na ostatnie pytanie. UWAGA! Z jednego adresu mailowego, można wysłać odpowiedź tylko raz. W mailu proszę podać dane do wysyłki. Koszulkę wygra 26. osoba, która przyśle poprawną odpowiedź, a 50., 75. i 100. nagorsy pocieszenia.

Więcej o: