Nadwiślan Góra. Klub odcina się od Roberta Szustera. "Jego problemy nas nie dotyczą"

PRZEGLĄD PRASY. Dwa dni po zakończeniu sezonu odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków Nadwiślana Góra - informuje "Sport".

ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Nadwiślan, który dzisiaj gra ze Zniczem w Pruszkowie, ma minimalne szanse na pozostanie w drugiej lidze. Poza tym nie dostał licencji na grę na tym szczeblu.

- Walczymy do końca, czekamy na boiskowe rozstrzygnięcia. Ponadto wysłaliśmy do PZPN część brakującej dokumentacji uzupełniającej nasz wniosek licencyjny. Do tego na poniedziałek zaplanowaliśmy nadzwyczajne walne zgromadzenie członków, na którym podejmiemy decyzje dotyczące przyszłości klubu i drużyny - mówi katowickiemu dziennikowi prezes Nadwiślana, Tadeusz Kołodziejczyk.

Kołodziejczyk przyznaje, że inne kluby są zainteresowane ich miejscem w trzeciej lidze. - Będziemy o tym dyskutować. Będzie też okazja, żeby wydać oświadczenie, że zarząd rozwiązał umowę z dotychczasowym dyrektorem sportowym Robertem Szusterem ze względu na jego problemy prywatne. Nasz klub nie ma z nimi nic wspólnego. Te sprawy nas nie dotyczą - podkreśla prezes. Przypomnijmy, że niedawno Szuster został aresztowany . Przedstawiono mu zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz oszustw na szkodę towarzystw ubezpieczeniowych.

Więcej w sobotnim "Sporcie" .

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.