Stal Rzeszów kończy sezon. Co z licencją?

Przed Stalą Rzeszów ostatni mecz w tym sezonie. W sobotę biało-niebiescy spotkanie u siebie z Orłem Przeworsk pożegnają się z kibicami. Szans na pierwsze miejsce już nie mają.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów nie dogoniła Motoru Lublin i to rywale zagrają w barażu o II ligę. W przed ostatniej kolejce rzeszowski zespół nieoczekiwanie przegrał z Piastem Tuczempy i tym samym pogrzebał swoje szanse na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli grupy lubelsko-podkarpackiej.

W sobotę Stal czeka mecz "o pietruszkę" z Orłem Przeworsk (godz. 17). Podopieczni trenera Marcina Wołowca spróbują godnie pożegnać się z kibicami. Dla niektórych zawodników będzie to ostatnie spotkanie w biało-niebieskich barwach. Odchodzi m.in. Piotr Prędota, który wraca do Lublina.

Brak licencji dla Stali Rzeszów

W mijającym tygodniu Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej nie przyznała licencji na grę Stali w zreformowanych rozgrywkach III ligi w sezonie 2016/17. Przedstawiciele rzeszowskiego klubu, na czele z prezesem sekcji piłki nożnej, Jackiem Szczepaniakiem nie dostarczyli bowiem odpowiednich dokumentów dotyczących umowy z właścicielem stadionu miejskiego w Rzeszowie na wynajem obiektu. W dodatku Stal ma zaległości wobec pracowników, jeśli chodzi o ZUS. Musi je uregulować lub podpisać ugody na spłatę zaległości w ratach. Klub musi też uregulować m.in. opłaty transferowe z Podkarpackim ZPN-em. Na odwołanie się od decyzji komisji Stal ma pięć dni.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: