Kolejne zawodniczki podpisały kontrakty z Developresem SkyRes Rzeszów

Natalia Strózik i Joanna Nickowska w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Developresu SkyRes Rzeszów. Obie będą raczej uzupełnieniem składu rzeszowskiej drużyny.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Klub Developresu SkyRes Rzeszów poinformował o kolejnych nowych zawodniczkach. W rzeszowskiej drużynie występować będą 21-letnia Natalia Strózik i trzy lata starsza Joanna Nickowska. Pierwsza jest przyjmującą i o miejsce w pierwszym składzie rywalizować będzie z Klaudią Kaczorowską, Kremeną Kamenovą i Ewą Śliwińską. Z kolei Nickowska gra na pozycji libero, podobnie jak Lucyna Borek, która przedłużyła kontrakt z Developresem.

Strózik trzy ostatnie sezony spędziła w BKS-ie Aluprof Bielsko-Biała, wcześniej występowała w SMS-ie PZPS Sosnowiec. Nickowska natomiast przygodę z siatkówką rozpoczynała w Chemiku Police (I liga). Była też zawodniczką Silesii Volley Mysłowice (I liga), KS-u Jastrzębie Borynia (I liga) i ostatnio PSPS Chemika Police (I liga). Obie powinny być uzupełnieniem zespołu, który poprowadzi w nowym sezonie trener Jacek Skrok.

Przypomnijmy, że szkoleniowiec będzie miał nowy sztab. Asystentem i trenerem od przygotowania fizycznego będzie Dawid Pawlik. Statystykiem został Radosław Wodziński, a fizjoterapeutą Maciej Donat.

Jeśli chodzi o nowe zawodniczki to z Developresem kontraktami związały się wspomniane Strózik, Nickowska, Kaczorowska i Kamenova, a także atakująca Adela Helić i środkowa Karolina Szymańska. W przyszłym tygodniu klub powinien ogłosić kolejne nowe siatkarki. Według nieoficjalnych informacji z Developresem dogadane są środkowa Katarzyna Mróz (ostatnio Chemik Police) i rozgrywająca Anna Kaczmar (PGE Atom Trefl Sopot).

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: