Cztery nowe zawodniczki w Developresie SkyRes Rzeszów

W czwartek klub Developresu SkyRes Rzeszów ogłosił cztery nowe zawodniczki. To Klaudia Kaczorowska, Adela Helić, Kremena Kamenova oraz Karolina Szymańska.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Trwa prezentacja składu Developresu SkyRes Rzeszów na sezon 2016/17 w Orlen Lidze. W środę zaprezentowano sztab szkoleniowy. Do trenera Jacka Skroka, który pozostał na stanowisku, po słabym sezonie, dołączyli asystent Dawid Pawlik, statystyk Radosław Wodziński i fizjoterapeta Maciej Donat .

W czwartek natomiast oficjalnie ogłoszono pozyskanie czterech nowych zawodniczek. To przyjmujące Klaudia Kaczorowska (ostatnio PGE Atom Trefl Sopot) i Bułgarka Kremena Kamenova grająca w minionym sezonie w tureckim Idmanocagi. Ponadto kontakty z Developresem podpisały Serbka Adela Helić, była atakująca Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna i środkowa Karolina Szymański (Legionovia Legionowo).

Niebawem poznamy nazwiska kolejnych siatkarek. Z Developresem dogadana jest już Katarzyna Mróz, 35-letnia środkowa, która ostatnio była zawodniczką mistrza Polski, Chemika Police. W nowym sezonie w rzeszowskiej drużynie zobaczymy najprawdopodobniej również rozgrywającą Annę Kaczmar, która podobnie jak Kaczorowska rozstała się z drużyną z Sopotu. Z klubem kontrakty przedłużyły natomiast cztery zawodniczki: środkowe Katarzyna Warzocha i Magdalena Hawryła, przyjmująca Ewa Śliwińska oraz libero Lucyna Borek.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: