Nowy asystent, statystyk i fizjoterapeuta w Developresie SkyRes Rzeszów

Trener Developresu SkyRes Rzeszów, Jacek Skrok w nowym sezonie będzie miał nowego asystenta, statystyka i fizjoterapeutę. Klub zdecydował się podpisać kontrakty z Dawidem Pawlikiem, Radosławem Wodzińskim i Maciejem Donatem.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Po fatalnym sezonie w Developresie SkyRes Rzeszów postanowiono dokonać rewolucji kadrowej. Ta dotknęła również sztab szkoleniowy. Na stanowisku pozostał jedynie trener Jacek Skrok. Nie przedłużono natomiast kontraktów z asystentem Stanisławem Pieczonką, statystykiem Łukaszem Marciniakiem oraz fizjoterapeutą Tomaszem Rusinem. Zastąpią ich odpowiednio Dawid Pawlik, Radosław Wodziński i Maciej Donat

Pawlik i Wodziński w ostatnich sezonach pracowali w Pałacu Bydgoszcz. Ten pierwszy przez chwilę pełnił nawet funkcję pierwszego trenera bydgoskiej drużyny. W Developresie Pawlik będzie nie tylko asystentem, ale również trenerem od przygotowania fizycznego.

Jeśli chodzi o drużynę to na nowy sezon w kadrze Developresu utrzymały się tylko cztery zawodniczki. To środkowe Magdalena Hawryła i Katarzyna Warzocha, przyjmująca Ewa Śliwińska i libero Lucyna Borek. Niebawem klub ogłosić ma nazwiska nowych siatkarek. Nieoficjalnie mówi się, że z Developresem dogadane są Katarzyna Mróz, Klaudia Kaczorowska, Ewelina Brzezińska, Deja McClendon i Adela Helić . Rzeszowski klub szukał również zawodniczek za granicą, m.in. w lidze serbskiej.

Przypomnijmy, że w zakończonym w kwietniu sezonie w ORLEN Lidze Developres zajął 11. miejsce. Rzeszowianki powtórzyły tym samym wynik z pierwszego, debiutanckiego sezonu w ekstraklasie.

Obserwuj @ tblazejowski85

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: