Cerrad Czarni kompletują kadrę. Gonciarz na rozegranie

Kacper Gonciarz ponownie będzie zakładał meczowe koszulki Czarnych. Rozgrywający, który ostatnie sezony spędził w I lidze podpisał z Cerrad Czarnymi Radom dwuletnią umowę.

Informację na ten temat potwierdził Robert Prygiel, trener plusligowej ekipy z Radomia. - Kacper wraca do Radomia po występach na zapleczu ekstraklasy. Cieszę się, że dołączył do naszej drużyny. Jeśli chodzi o następne transfery to proszę o cierpliwość. Nie ukrywam, że obecnie dopinamy sprawę pozyskania kolejnego rozgrywającego - skomentował szkoleniowiec radomian.

Tymczasem przypomnijmy, że 24 - letni Kacper Gonciarz jest wychowankiem Czarnych. Z zespołami młodzieżowymi radomskiego klubu dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski juniorów. W 2010 roku wraz z drużyną narodową uczestniczył w mistrzostwach Europy juniorów. Ostatnie trzy sezony reprezentował kluby pierwszoligowe. Grał w Avii Świdnik oraz Ślepsku Suwałki. Jest siódmym graczem, który już po zakończeniu sezonu 2015/2016 podpisał kontrakt z Cerrad Czarnymi. Wcześniej do zespołu dołączyli reprezentanci USA David Smith (środkowy) i Dustin Watten (libero) oraz Jakub Ziobrowski (atakujący), Łukasz Wiese (przyjmujący), Tomasz Fornal (przyjmujący) i Piotr Filipowicz (libero).

Więcej o: