Nova-Medic dba o zdrowie piłkarzy Radomiaka

Nova-Medic a więc - Medycyna dla Ciebie - to kolejna firma współpracująca z Radomiakiem Radom. To właśnie dzięki niej piłkarze Zielonych mają możliwość specjalistycznych badań oraz szybkiej rehabilitacji po przebytych kontuzjach.

Tuż po meczu Radomiaka z Polonią Bytom, odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Nova-Medic oraz drużyny Radomiaka. Firmę reprezentowali: Agnieszka Witucka - Kilian (prezes), oraz doktor Roman Kowal. Z kolei przedstawicielami klubu byli Werner Liczka oraz David Kwiek.

Ten ostatni na własnej skórze mógł się przekonać z efektów pracy z Nova-Medic. - Oczywiście wolałbym unikać wizyt w tej placówce, ponieważ każdemu sportowcowi życzę zdrowia. Muszę jednak przyznać, że kontuzja jakiej się nabawiłem szybko została zdiagnozowana i już jestem niemal zdrowy. Cieszy przede wszystkim to, że nigdzie nie musimy jeździć po Polsce i szukać lekarzy specjalistów, czy różnej aparatury, bo wszystko mamy tu na miejscu w Radomiu - oznajmił pomocnik Radomiaka.

Ze współpracy trwającej już kilka miesięcy z firmą medyczną zadowolony jest również Werner Liczka. - Miałem możliwość korzystania z wielu centrum medycznych. Między innymi w samych Czechach jest kilku lekarzy specjalistów zajmujących się kontuzjami sportowców. My jednak nie mamy się czego wstydzić. To jest absolutny top. Zawodnicy szybko dochodzą po urazach do siebie. Ponadto każdy z nich będzie miał specjalnie wykonane badania przed rozpoczęciem sezonu. Wszystko po to, żeby w jak najlepszej formie przygotować organizm do meczów - dodał opiekun Zielonych.

Z kolei jak poinformował zebranych na konferencji dziennikarzy doktor Kowal, Nova-Medic nie tylko będzie pomagała kadrze seniorów. Współpraca obejmuje również chłopców z Akademii, którzy będą mieli zapewnioną - podobnie jak i seniorzy - profesjonalną opiekę całościową.

Więcej o: