Osiem goli w Radomiu i remis Broni. Polonia z Legią II wciąż walczą

Nie brakowało zaskakujących rozstrzygnięć w 32 serii gier o mistrzostwo III ligi gr. łódzko - mazowieckiej. Swoje mecze wprawdzie wygrywały Polonia Warszawa (lider), jak i Legia II Warszawa, ale sensacyjną porażkę zanotował Sokół Aleksandrów Łódzki.

Właśnie ten ostatni zespół na mecz 32. kolejki udał się do Raciąża, gdzie uległ beniaminkowi różnicą trzech bramek. Porażka najprawdopodobniej przekreśla szanse awansu Sokoła do barażów o grę w II lidze. Za to nie oglądając się na innych swoje pojedynki wygrywały klubu ze stolicy. Polonia aż 5:1 rozgromiła Start Otwock, zaś rezerwy Legii po zażartym spotkaniu okazały się lepsze od Warty Działoszyn.

Tymczasem ze zmiennym szczęściem podczas tej serii gier rywalizowały zespoły z regionu radomskiego. Energia Kozienice wprawdzie zdobyła trzy punkty, ale to był jedyny komplet oczek uzyskany przez naszą drużynę. Podopieczni Artura Kupca okazali się lepsi od Oskara Przysucha. Przegrała także Pilica, która jak równy z równym rywalizowała ze Świtem tylko przez 60. minut pojedynku.

W końcu okazji na zwycięstwo nie wykorzystała radomska Broń. Gospodarze jeszcze na kwadrans przed zakończeniem meczu prowadzili z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:2, ale ostatecznie dwa kolejne gole uzyskali rywale, doprowadzając do remisu.

Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:4, Błękitni Raciąż - Sokół Aleksandrów Łódzki 4:1, Energia Kozienice - Oskar Przysucha 2:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 2:0, Ner Poddębice - ŁKS Łódź 0:2, Polonia Warszawa - Start Otwock 5:1, Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0, Warta Działoszyn - Legia II Warszawa 2:3, Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 0:2.

Więcej o: