Ostrovia Ostrów Wlkp. ma kłopot, bo Lech Poznań nie dojechał. Kiedy odbędzie się mecz?

Klub Ostrovia Ostrów Wlkp. ma problem - rezerwy Lecha Poznań nie dojechały na mecz III ligi z powodu awarii autokaru. Teraz nie wiadomo, kiedy to odwołane spotkanie ma zostać rozegrane, bowiem od poniedziałku ze stadionu w Ostrowie korzystać będą żużlowcy

Lech II Poznań miał rozegrać w sobotę mecz przedostatniej kolejki trzeciej ligi z Ostrovią w Ostrowie Wlkp. Gracze Kolejorza utknęli jednak w drodze na mecz - w Środzie Wlkp. zepsuł się im autokar. Mecz został odwołany i nie wiadomo, kiedy się odbędzie.

Proponowaną datą była środa - właściwie tylko ona wchodzi w grę, gdyż w kolejny weekend 4-5 czerwca zaplanowana jest już ostatnia kolejka III ligi, w której Ostrovia i Lech grają następne mecze. Przełożyć meczu na jeszcze później się nie da, gdyż na weekend 11 czerwca i potem środę 15 czerwca są już zaplanowane baraże o awans do II ligi. Zatem wtedy rozgrywki muszą być już zakończone.

Najbliższa środa nie wchodzi jednak w grę z powodu żużla. Od poniedziałku ze stadionu w Ostrovie korzystać będą oni. Dlatego ostrowskiemu klubowi zależało na tym, by mecz z Lechem rozegrać jednak w weekend.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej ma teraz duży problem, by ustalić nową datę meczu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA