Nie doszedł do skutku mecz Lecha II Poznań w Ostrowie Wlkp. Powód?

Z powodu awarii autokaru piłkarze Lecha II Poznań nie zagrają w sobotę meczu z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. w przedostatniej kolejce grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi. Spotkanie ma zostać rozegrane w innym terminie.

Drużyna prowadzona przez Ivana Djurdjevicia wciąż ma teoretyczne szanse na wygranie grupy III ligi i wywalczenie prawa do gry w barażach o awans do II ligi. Musi jednak wygrać oba ostatnie mecze i liczyć na potknięcia lidera, Warty Poznań oraz drugiego w tabeli Pelikana Niechanowo.

Spośród tej trójki Lech II Poznań jako pierwszy miał zagrać swój mecz w przedostatniej kolejce sezonu. O godz. 16 powinno się rozpocząć spotkanie Kolejorza w Ostrowie Wlkp. z tamtejszą Ostrovią 1909. Wiadomo już jednak, że pojedynek nie dojdzie w sobotę do skutku. Wszystko dlatego, że w okolicach Środy Wlkp. zepsuł się autokar wiozący lechitów na mecz do Ostrowa. Zespół Ivana Djurdjevicia w ogóle tam nie dotrze i mecz został odwołany. Prawdopodobnie zostanie rozegrany we wtorek o godz. 17.

Więcej o:
Copyright © Agora SA