Michał Cieślak gotowy na kolejną bitwę. Pięściarz z Radomia zmierzy się z Rosjaninem

Aleksander Kubich z Rosji, a nie jak wcześniej awizowano Argentyńczyk Jose Gregorio Ulrich będzie przeciwnikiem Michała Cieślaka na gali Szczecin Boxing Night. Przypomnijmy, że walka z udziałem radomskiego pięściarza odbędzie się w sobotni wieczór (28 maja). 

To będzie 13 walka radomianina na zawodowym ringu. Początkowo w Szczecinie miał skrzyżować rękawice z Argentyńczykiem, ale zawodnik z Ameryki Południowej zgłosił kontuzję i do Polski nie przyleciał. Tymczasem nowym rywalem radomianina będzie Aleksander Kubich. Szykuje się zatem starcie niepokonanych. Zarówno Cieślak, jak i Kubich dotychczas wszystko w ringu wygrywali.

- Oglądaliśmy wspólnie z trenerem Rafałem Wojdą ostatnią walkę tego pięściarza i nie jest to żaden wirtuoz boksu. Michał musi zwrócić szczególnie uwagę na obszerne ciosy sierpowe. Rosjanin jest dość chaotycznym zawodnikiem, dlatego Michał po prostu musi pokonać tego typu rywala, mając większe ambicje sportowe - skomentował dla serwisu bokser.org Adam Jabłoński, trener pracujący z Cieślakiem.

Przypomnijmy, że podczas gali w Arenie Azoty oprócz Cieślaka swoje walki stoczą Krzysztof Włodarczyk i Krzysztof Zimnoch.