Olieg Achrem: "Resovia zawsze pozostanie w moim sercu" [WIDEO]

- Resovia zawsze pozostanie w moim sercu - mówi Olieg Achrem, były już kapitan Asseco Resovii, który odchodzi z klubu, najprawdopodobniej do Turcji. Przyjmujący wicemistrzów Polski nagrał sentymentalne pożegnanie z kibicami.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Achrem w Rzeszowie grał od 2009 roku. Wszystkie największe sukcesy obecnej Asseco Resovii są jego udziałem, także te z sezonu 2014/2015, w którym leczył ciężką kontuzję kolana, ale był na stałe z zespołem. Po zakończonym niedawno sezonie skończył mu się kontrakt z klubem i obie strony się nie dogadały. Achrem dostał dużo lepszą propozycję z Turcji i najprawdopodobniej zagra w Halkbanku Ankara.

 

33-latek nie rozstaje się jednak z Rzeszowem na zawsze, ma tu dom i podkreśla, że chciałby tu osiąść na stałe. - Dziękuję za te siedem lat - mówi Achrem w specjalnym nagraniu na AssecoResoviaTV i wylicza, m.in. Adama Górala i kibiców: - Chciałem podziękować Adamowi [Góralowi - przyp. red.] za to, że dał mi szansę zagrać w tym klubie, że chronił przez siedem lat. (...) Chciałem podziękować kibicom, którzy byli zawsze ze mną. Zawsze czułem to wsparcie, nawet w ciężkiej chwili gdy doznałem kontuzji - kontynuuje Achrem, który podziękował także kolegom. - Którzy motywowali mnie, kiedy mogłem się poddać, gdy miałem słabszy okres psychiczny... - dodał.

Powiedział też bardzo ważne słowa: - Resovia zawsze pozostanie w moim sercu - zadeklarował, życząc swojemu byłemu już klubowi sukcesów.

Olieg Achrem odchodzi z Asseco Resovii!

 

Olieg AchremOlieg Achrem PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: