Radomskie Centrum Siatkarskie "Czarni" ma nowego prezesa

Paweł Piotrowski został prezesem RCS -u Czarni Radom. Działacz zastąpił na tym stanowisku Jacka Skroka

Paweł Piotrowski dotychczas pełnił funkcję sekretarza RCS -u Czarnych. - Zmiana to konsekwencja przedłużenia przez Jacka Skroka kontraktu trenerskiego w klubie Developres Rzeszów - informuje serwis wksczarni.pl.

Nowy prezes jest prawnikiem. W siatkarskim środowisku to postać doskonale znana. Przed laty bronił barw Czarnych. Jako zawodnik radomskiego klubu w 1988 roku reprezentował barwy Polski w mistrzostwach Europy juniorów w Bormio (rozgrywającym drużyny był Mariusz Szyszko, obecny prezes klubu WKWS Cerrad Czarni Radom). W zarządzie RCS zasiada od czerwca 2013 roku. Jest również wiceprzewodniczącym rady nadzorczej spółki WKS Czarni Radom.

- To zmiana czysto organizacyjna. Klub funkcjonuje w sprawdzonym schemacie. Jego podstawą jest piramida szkoleniowa oparta na radomskich szkołach, którą dzięki zrozumieniu i życzliwości władz samorządowych w ostatnim czasie z dobrym skutkiem udało nam się udoskonalić. Tak jak miało to miejsce dotychczas, priorytetem będzie szkolenie młodzieży - zapewnił Paweł Piotrowski.

źródło: Okazje.info

Więcej o: