Kolejne badania Krystiana Rempały. "Za wcześnie, by mówić o rokowaniach"

Krystian Rempała, wychowanek Stali Rzeszów, a obecnie zawodnik Unii Tarnów po fatalnym wypadku w Rybniku przeszedł kolejne badania. - Jego organizm będzie pobudzany. Trzeba spokojnie czekać na rezultaty, nawet kilka tygodni - poinformował Łukasz Sady, prezes klubu z Tarnowa.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Do fatalnego w skutkach wypadku z udziałem Krystiana Rempały doszło w niedzielę w meczu Unii Tarnów z ROW-em Rybnik . W drugim biegu 18-letni wychowanek Stali Rzeszów zderzył się na pierwszym wirażu z Kacprem Woryną. Rempała, któremu spadł kask, z dużym impetem uderzył głową w bandę. Żużlowiec stracił przytomność i został odwieziony do szpitala w Jastrzębiu Zdroju. Jego stan jest krytyczny.

Rempała w poniedziałek przeszedł kolejne badania. - Jego organizm będzie pobudzany. Trzeba spokojnie czekać na rezultaty, nawet kilka tygodni. Najważniejsze, aby w najbliższych dniach nie wystąpiły komplikacje. W tej chwili jest za wcześnie, by mówić o rokowaniach. Wierzymy, że Krystian wygra ten wyścig - powiedział za pośrednictwem oficjalnej stronie Unii Tarnów prezes klubu, Łukasz Sady .

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: