Podsumowanie sezonu w Cerrad Czarnych Radom [ZDJĘCIA]

W sobotę 21 maja w Muzeum Wsi Radomskiej odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2015/2016 w Cerrad Czarnych Radom. Przypomnijmy, że flagowy zespół radomskiej siatkówki zajął w sezonie 2015/2016 wysokie, 6. miejsce w rozgrywkach PlusLigi.

Impreza miała piknikowy charakter. W spotkaniu udział wzięli siatkarze Cerradu Czarnych, trenerzy, działacze, sponsorzy, kibice oraz przyjaciele radomskiej siatkówki. W luźnej atmosferze podsumowano tegoroczne osiągnięcia. Zdaniem uczestników 6. miejsce drużyny w PlusLidze to sukces na miarę obecnych możliwości klubu. - Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tegorocznego sukcesu naszej drużyny. To 6. miejsce to dobry wynik. Jeśli chodzi o przyszłość, to zmiany są nieuniknione. Ale chcę powiedzieć, że robimy wszystko, by na następne rozgrywki zbudować zespół, który także przysporzy kibicom satysfakcji - powiedział Mariusz Szyszko, prezes WKS Czarni.

Obecny na spotkaniu prezydent Radomia Radosław Witkowski nie krył satysfakcji z osiągniętego wyniku. - To był trzeci sezon, kiedy Cerrad Czarni grają ponownie w siatkarskiej elicie. I drużyna zajęła najwyższe miejsce. To wspaniały moment, by powiedzieć, że cały projekt ma sens. Pod każdym względem, sportowym i promocyjnym naszego miasta. Potencjał Czarnych jest olbrzymi i miasto będzie go wspierać. Nowemu - staremu trenerowi [Robertowi Pryglowi - przyp. red.] życzę sukcesów, zbudowania równie mocnej drużyny - powiedział prezydent Witkowski.

Więcej o: