TRANSFERY. Lech Poznań rozbierze Piasta Gliwice i Martina Nespora też sprowadzi?

Podobny wariant, jaki Lech Poznań zastosował w wypadku Kamila Vacka może mieć także miejsce przy transferze Martina Nespora. Kolejorz może sprowadzić także tego gracza rewelacji sezonu, Piasta Gliwice

Lech Poznań jest bliski pozyskania Kamila Vacka, który ma do niego trafić z Piasta Gliwice . Gliwickiego klubu nie było stać na wykup tego czeskiego gracza ze Sparty Praga, ale nieoficjalnie wiadomo, że Kolejorz dał Piastowi pieniądze na ten cel, aby następnie Kamil Vacek trafił do niego. Z pewną nadwyżką dla Piasta. Katowicki "Sport" przypomina, że Lech Poznań nadal interesuje się także drugim wyróżniającym się piłkarzem wicemistrzów Polski, czeskim napastnikiem Martinem Nesporem. On także jest graczem Sparty Praga i w jego wypadku również Piast ma prawo pierwokupu, które wygasa z końcem maja. Suma wykupu nie jest potwierdzona - wynosi od pół miliona do 800 tys. euro.

Lech rozważa sprowadzenie tego gracza w podobnej operacji jak w wypadku Kamila Vacka. Uzależnia to jednak od losów swoich napastników, zwłaszcza Dawida Kownackiego, na którego jest sporo chętnych.

więcej tutaj

źródło: Okazje.info

Więcej o: