Stal Rzeszów nie odpuszcza. Tylko czy aż pięć punktów straty do Motoru Lublin? [SONDA]

Pięć punktów - tyle Stal Rzeszów traci do lidera III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej, Motoru Lublin. Do końca sezonu pozostało cztery kolejki.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów w sobotę nie miała problemów z pokonaniem najsłabszej drużyny w lidze, AMSPN Hetmana Zamość. Drużyna trenera Marcina Wołowca wygrała 6:1 i odrobiła dwa punkty do pierwszego w tabeli Motoru Lublin, który dzień wcześniej nieoczekiwanie zremisował u siebie z Avią Świdnik 2:2.

Stal na cztery kolejki przed końcem ma pięć punktów mniej do Motoru. Biało-niebiescy nie odpuszczą. Przykład z poprzedniego sezonu, kiedy stalowcy mieli przed rundą wiosenną aż 11 punktów straty do Karpat Krosno, pokazał, że wszystko jest możliwe. - Po cichu liczymy, że przeciwnicy będą zabierali punkty Motorowi - mówił po sobotnim meczu z Hetmanem trener Wołowiec.

Wiele może wyjaśnić najbliższa kolejka. Stal i Motor czekają wyjazdy. Pierwsi zagrają z Wólczanką Wólką Pełkińską. Drudzy na trudnym terenie w Radzyniu Podlaskim z Orlętami.

Stal ma też łatwiejszy teoretycznie terminarz od lidera. Oprócz wspomnianego meczu z Wólczanką zagra jeszcze z Lublinianką Lublin (dom), Piastem Tuczempy (wyjazd) i Orłem Przeworsk (dom). Motor z kolei po spotkaniu z Orlętami zmierzy się kolejno z Polonią Przemyśl (dom), Lewartem Lubartów (wyjazd) i Resovią (dom).

Tabela:

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Czy Stal Rzeszów odrobi straty do Motoru Lublin w końcówce sezonu?
Więcej o: