Radomianie tym razem zawiedli. Coraz ciekawiej w czubie tabeli

Już tylko cztery kolejki pozostały do zakończenia sezonu III ligi gr. łódzko - mazowieckiej. W dalszym ciągu trwa zażarta rywalizacja o pierwsze miejsce, jak i pozycje dające utrzymanie.

Niestety drużyny z "radomskiego" tym razem zawiodły. Broń doznała wysokiej porażki z Legią II Warszawa, której to piłkarze celują w awans do II ligi. Warto dodać, że od następnej kolejki zespół rezerw może zasilić nawet siedmiu piłkarzy z szerokiej kadry ekstraklasowej Legii.

Tymczasem dość niespodziewanie punkty stracił u siebie Sokół. W ostatniej kolejce czołowy zespół rozgrywek przegrał w stolicy z Polonią a w sobotę zremisował z ostatnim w tabeli Nerem!

O ile Ner pokusił się o sensację, to takowej nie zrobili zawodnicy Pilicy Białobrzegi, przegrywając z Ursusem. Jedyna bramka padła już w doliczonym czasie gry a uzyskał ją Arkadiusz Ciach. W końcu awans do finału Pucharu Polski i środowy triumf po dogrywce odbił się na dyspozycji Energii. Kozieniczanie przez godzinę remisowali z Błękitnymi Raciąż, ale w końcówce stracili cztery bramki.

Nie udało się także Oskarowi, choć akurat ten zespół był najbliżej sprawienia nie lada sensacji. Nie dość, że grał bez kilku kluczowych piłkarzy, to jeszcze do 80. minuty prowadził z liderem Polonią. Ostatnie słowo należało już do Czarnych Koszul.

Wyniki 29. kolejki

Legia II Warszawa - Broń Radom 4:1 (2:0), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:2, Start Otwock - Warta Sieradz 1:0, ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 9:1, Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 0:1, Oskar Przysucha - Polonia Warszawa 1:2 (1:0), Sokół Aleksandrów Łódzki - Ner Poddębice 3:3, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1, Błękitni Raciąż - Energia Kozienice 4:0.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.