Stal Rzeszów podejmuje outsidera. AMSPN Hetman Zamość przy Hetmańskiej

Przed zespołem Stali Rzeszów mecz z najsłabszą drużyną III ligi, grupy lubelsko-podkarpackiej. W sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim przy ul. Hetmańskiej biało-niebiescy zmierzą się z AMSPN Hetmanem Zamość.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów i AMSPN Hetmana Zamość w ligowej tabeli dzieli przepaść. Rzeszowski zespół wciąż nie odpuszcza walki o pierwsze miejsce, a tym samym o baraż do II ligi. Stal musi jednak liczyć, że w ostatnich pięciu kolejkach liderujący Motor Lublin zgubi siedem punktów. Tyle do pierwszego miejsca tracą piłkarze trenera Marcina Wołowca.

Drużyna z Zamościa to natomiast najgorszy zespół w grupie lubelsko-podkarpackiej. Hetman w 29. meczach zdołał wywalczyć jedynie osiem punktów. Stracił aż 95 bramek i strzelił zaledwie 12. Nie trudno więc wskazać faworyta sobotniego spotkania na stadionie miejskim.

Stal do meczu z Hetmanem przystępuje po sześciu z rzędu zwycięstwach. Od porażki z Motorem Lublin (1:2) drużyna z Rzeszowa nie gubi punktów. Problem jednak w tym, że ich główny rywal do pierwszego miejsca również nie notuje "wpadek". W piątek Motor zainauguruje 30. kolejkę w grupie lubelsko-podkarpackiej meczem u siebie z Avią Świdnik (godz. 19). Strata punktów przez zespół z Lublina w tym spotkaniu byłaby z pewnością dużą niespodzianką.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: