Podbeskidzie Bielsko-Biała. Duże zmiany w zespole. Pod Klimczokiem obłowi się... Nieciecza?

W obliczu spadku Podbeskidzia Bielsko-Biała z Ekstraklasy, wielu zawodników klubu spod Klimczoka szuka nowego pracodawcy. Możliwe, że na problemach ?Górali? skorzysta Termalika Bruk-Bet Nieciecza.

Czy Podbeskidzie Bielsko-Biała utrzyma się w ekstraklasie? Podyskutuj na Facebooku >>

Bielskie środowisko piłkarskie huczy na temat zmian w Podbeskidziu. Wielu piłkarzy znajdzie nowych pracodawców, wielu prezes Tomasz Mikołajko po prostu podziękuje. Niemal pewne jest, że do Cracovii odejdzie Mateusz Szczepaniak, o czym informował "Przegląd Sportowy". "Wyborcza" natomiast dowiedziała się, że prócz Szczepaniaka z klubu odejść chce. Robert Demjan. Słowacki snajper Podbeskidzia dostał ponoć ofertę z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i bardzo poważnie się nad nią zastanawia. Podobnie jest z Damianem Chmielem, którym "Słoniki" interesowały się już przed startem kończących się rozgrywek. Sam pomocnik przyznaje, że chciałby nadal grać w Ekstraklasie.

W klubie chce natomiast zostać Emilijus Zubas. Litewskiemu bramkarzowi nie przeszkadza spadek drużyny i zamierza pomóc w szybkim powrocie do elity, wypełniając jednocześnie swój kontrakt.

Dodajmy, że niepewna jest pozycja trenera Roberta Podolińskiego. Ostateczne decyzje mają jednak zapaść w końcem przyszłego tygodnia.

Więcej o: