Wisła - Vive. Pierwszego dnia sprzedaż biletów idzie nie najgorzej

Od poniedziałku można kupować bilety na trzeci mecz finałowy mistrzostw Polski pomiędzy Orlen Wisłą Płock a Vive Tauron Kielce. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę o godz. 17 w Orlen Arenie.

Bilety można kupić w sklepie kibica w Orlen Arenie (w godz. 8-13) oraz sklepie sportowym "Dagna" (al. Jachowicza 49, budynek hotelu Petropol). Przed tym ostatnim punktem pierwsi chętni po bilety czekali już na pół godziny przed otwarciem.

- Nie ma dużych kolejek, ale kibice cały czas przychodzą i kupują wejściówki na sobotni pojedynek. Sprzedaż idzie nie najgorzej. Są jeszcze wolne miejsca w dolnych sektorach. No i oczywiście na górze - usłyszeliśmy w Dagnie.

W sumie w sprzedaży pozostało około 790 biletów. Najtańsze są po 25 i 30 zł, a najdroższe kosztują 65 zł.

Przedsprzedaż trwa do końca tygodnia. Jeśli do tego czasu pula nie zostanie wyczerpana, to bilety będzie można kupić w sobotę półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Na ewentualny czwarty finałowy pojedynek (jest zaplanowany w niedzielę o godz. 17) sprzedaż wejściówek będzie prowadzona wyłącznie w kasach Orlen Areny w dniu meczu.

Przypomnijmy, że po dwóch meczach wielkiego finału o mistrzostwo Polski rozegranych w Kielcach stan rywalizacji wynosi 2-o dla kieleckiego Vive. Gra się do trzech zwycięstw.

Więcej o: