PILNE. Bomba nie wybuchła. Pietrzyk ponownie prezesem ROZPN!

Ewakuacja budynku - spowodowana fałszywym alarmem bombowym - nie przeszkodziła w wyborze nowego prezesa, oraz zarządu Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Sternikiem na najbliższe cztery lata został wybrany Sławomir Pietrzyk.

Sławomir Pietrzyk przez najbliższe cztery lata będzie stał za sterami Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dotychczasowy prezes miał jednego kontrkandydata, którym został zgłoszony - Robert Kleczewski. Po zabraniu głosu przez obu działaczy - delegaci zrzeszeni w radomskim związku piłkarskim, przystąpili do głosowania. W sumie oddanych zostało 106 głosów, ale dwa z nich były nieważne. Sławomir Pietrzyk otrzymał poparcie 78 delegatów, zaś Kleczewski zgromadził 26 głosów.

- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za głosy oddane na mnie. Mogę obiecać, że żaden z nich na pewno się nie zmarnuje - poinformował Pietrzyk w pierwszym wystąpieniu po ogłoszeniu wyników.

Wcześniej - po wyborach komisji: mandatowej, wyborczo - skrutacyjnej, oraz uchwał i wniosków - nastąpiło wręczenie odznaczeń i wyróżnień z okazji jubileuszu 40-lecia związku.

Najcenniejsze z nich a więc specjalnie zaprojektowane na tę okazję medale otrzymali m.in.: Zbigniew Boniek, Radosław Witkowski czy Andrzej Kosztowniak. Wręczono także pięć złotych odznak Polskiego Związku Piłki Nożnej a otrzymali je: Marian Mazan, Andrzej Ośka, Jan Panek, Andrzej Pluta i Wojciech Pysiak.

Program prezesa Pietrzyka, do realizacji dla ROZPN-u na lata (2016-2020)

- unifikacja szkolenia, staże i kursy dla trenerów,

- wyjazdowe spotkania zarządu ROZPN,

- prowadzenie komisji medycznej,

- ekwiwalent sędziowski - nowe rozliczenia,

- pomoc organizacyjno - prawna dla klubów,

- promocja klubów zrzeszonych w ROZPN, na stronach internetowych związku.

Więcej o: