Wybory w ROZPN opóźnione. Wszystko przez alarm bombowy

W piątek 6 maja o godz. 16 w Centrum Konferencyjnym w Wielogórze miało się rozpocząć Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. - ?Około godz. 15 pojawiła się informacja, że w Wielogórze w lokalu jest bomba. Obecnie na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie. Wszyscy delegaci czekają na pirotechników - czytamy na oficjalnej stronie internetowej radomskiej centrali piłkarskiej

Ponad 106 delegatów ma wybrać prezesa oraz 12-osobowy zarząd ROZPN na kadencję w latach 2016 -2020. Obrady miały się rozpocząć o godz. 16, ale działacze zanim rozpoczęli debatę, to zostali wyproszeni z budynku.

- Szykowaliśmy się do rozpoczęcia obrad. W pewnej chwili do sali wszedł mężczyzna, chyba policjant ubrany po cywilnemu. Poinformował nas, że mamy opuścić budynek, ponieważ jest informacja o podłożonej bombie - skomentował nam anonimowo jeden z delegatów na walne zebranie ROZPN.

Tymczasem kwadrans przed 17 na stronie ROZPN-u pojawiła się informacja: - Zwołał się zarząd, dlatego, że pierwsze dwa terminy minęły Prezes Sławomir Pietrzyk [obecny sternik ROZPN-u - przyp. red] poinformował, że został trzeci termin zebrania. Rozpocznie się ono o godz. 17.05 - czytamy w komunikacie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy policjanci przeszukali obiekt i nie stwierdzili obecności bomby. Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozpoczęło się o 17.08.

Więcej o: