Sportowy weekend. Kajaki, piłka nożna, futsal, badminton

Jedni grają w barażach, inni walczą o punkty, kolejni o medale, a na Dojlidach kajakarski memoriał - plan sportowych imprez na weekend

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Kajakarstwo

III Memoriał im. Ireneusza Skowrońskiego

W sobotę na zalewie w Dojlidach odbędzie się III Memoriał im. Ireneusza Skowrońskiego. Impreza ma na celu uczczenie pamięci Ireneusza Skowrońskiego oraz popularyzację dyscypliny. Początek zawodów o godz. 12.

Badminton

Walka o złoto

W sobotę w hali OSiR w Suwałkach odbędzie się finał drużynowych mistrzostw Polski w badmintonie. W pojedynku o złoto zmierzy się SKB Litpol-Malow Suwałki z Hubalem Białystok. O brązowe krążki powalczą natomiast AZS UWM Olsztyn i AZS AGH Kraków. Początek rywalizacji o godz. 10.

Futsal

AGNIESZKA SADOWSKA

Baraże o awans

Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok walczą o awans do ekstraklasy. W niedzielę zmierzą się w pierwszym pojedynku barażowym z Clearexem Chorzów. Początek konfrontacji w niedzielę o godz. 18 w hali SP 50 przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Piłka nożna

MARCIN ONUFRYJUK

Gra III...

Program spotkań 29. kolejki: MKS Korsze - Wissa Szczuczyn (sobota, godz. 13); KS Wasilków - Olimpia Elbląg, ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec (oba spotkania w sobotę o godz. 16); Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska, Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok, MKS Ełk - Warmia Grajewo (wszystkie mecze w sobotę o godz. 17); Sokół Ostróda - Huragan Morąg (sobota, godz. 20).

i IV liga

Program spotkań 26. kolejki: KS Michałowo - KS Śniadowo (sobota, godz. 13); Wigry II Suwałki - Magnat Juchnowiec Kościelny (sobota, godz. 14); Hetman Tykocin - Ruch Wysokie Mazowiecki (sobota, godz. 16); Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik, Piast Białystok - Pogoń Łapy (oba spotkania w niedzielę o godz. 14);Biebrza Goniądz - Tur Bielsk Podlaski (niedziela, godz. 15); Cresovia Siemiatycze - LZS Narewka, Orzeł Kolno - Sparta 1951 Szepietowo (oba mecze w niedzielę o godz. 16); Dąb Dąbrowa Białostocka - Puszcza Hajnówka (niedziela, godz. 18).

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: