W piątek wybory prezesa piłkarskiego związku w okręgu

W piątek 6 maja kończy się kadencja Sławomira Pietrzyka, a więc dotychczasowego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. O tym, czy potrwa dłużej dowiemy się tego samego dnia wieczorem...

Właśnie wtedy delegaci klubów z regionu radomskiego, a więc wszystkich tych należących do Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wezmą udział w walnym zebraniu sprawozdawczo - wyborczym. Będzie ono miało m.in., na celu wybranie prezesa związku.

W ostatnich wyborach Sławomir Pietrzyk pokonał zaledwie różnicą czterech głosów Jerzego Leszczyńskiego, a dość emocjonujące obrady trwały ponad cztery godziny.

Tuż po triumfie Pietrzyk odniósł się do wszystkich głosujących mówiąc że ma nadzieję na to, że wszyscy będą tworzyć jedną drużynę. W okresie kilku lat rządów prezesa Pietrzyka rzeczywiście można było odnieść wrażenie, że tak jest. Kluby otrzymywały wsparcie od ROZPN-u, każda z lig seniorskich, a także najstarsza liga juniorów miały swojego tytularnego sponsora, podobnie zresztą jak i Puchar Polski.

Piątkowe wybory rozpoczną się w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym w Wielogórze o godz. 16.

Więcej o: