W sobotę piłkarze Radomiaka zmierzą się ze Stalą. Bilety dostępne w przedsprzedaży

Mecz o drugoligowe punkty pomiędzy Radomiakiem a liderem Stalą Mielec (sobota 7 maja, godz. 16) zapowiada się pasjonująco. Kibiców informujemy, że wejściówki na to spotkanie można kupić w przedsprzedaży

Od środy 4 maja bilety można nabyć w kasach przy stadionie od ul. Narutowicza lub w Galerii Słonecznej (w Zielonej Wyspie). Fani, którzy mogą skorzystać z serwisu www.kupbilet.mosirradom.pl mogą zaopatrzyć się w karty wstępu przez internet. Sprzedaż biletów na mecz Radomiak - Stal Mielec (7 maja, godz. 16): środa-piątek w godz. 10 -20:30 (Zielona Wyspa, w Galerii Słonecznej), czwartek, piątek (5, 6 maja) w godz. 15 -20 (kasy przy stadionie MOSiR -u od ul. Narutowicza), sobota (7 maja) od godz. 13 (kasy od ul. Narutowicza i kasy od Parku Planty).

Warto wiedzieć Aby kupić bilet należy mieć ze sobą dowód osobisty, a w przypadku dzieci i młodzieży do 18 roku życia należy posiadać numer PESEL. Do dyspozycji kibiców są dwie trybuny: A (od ul. Narutowicza) i B (od Parku Planty). Na Trybunie A jest zlokalizowany centralny Sektor VIP "D" (wejście tylko parkingiem podziemnym za kasami) oraz Sektor Rodzinny "E" i "F" - wejście na sektor "E" i "F" m. in. dla grup młodzieżowych, sędziów, rodzin zawodników oraz byłych piłkarzy przez furtkę od ul. Narutowicza (na lewo od kołowrotków). Na sektorze "C" przygotowane zostały miejsca dla posiadaczy karnetów, chyba że ktoś zażyczył sobie inny sektor. Na Trybunie B jest zorganizowany tzw. młyn, stąd też trybuna ta została nazwana Sektorem Dopingującym. Ceny biletów: Trybuna A (wejście od ul. Narutowicza): bilet 15 zł, Trybuna B (wejście od Parku Planty): bilet 10 zł, wstęp wolny: uczniowie szkół podstawowych i młodsi pod opieką dorosłego.

Więcej o: