Final 4 Pucharu Polski. Tysiąc biletów dla płockich kibiców!

- Zgodnie z oczekiwaniami kibiców Wisły Płock, klub zwrócił się do Związku Piłki Ręcznej w Polsce o zwiększenie pierwotnie przyznanej klubowi puli biletów. Dzięki przychylności ZPRP udało się zarezerwować dla płockich kibiców tysiąc biletów! - informuje oficjalny serwis płockiego klubu.

Fani Wisły Płock zajmą miejsca w sektorach A, B, C, D, E i F. Kibice, którzy chcą obejrzeć spotkania rozgrywane na warszawskim Torwarze z sektorów przeznaczonych dla płockich fanów mogą składać zamówienia na wejściówki pod adresem: t.bauman@sprwislaplock.pl.

Sprzedaż biletów na pozostałe sektory odbywa się poprzez serwis ebilet.pl. Wejściówki na turniej finałowy Final 4 Pucharu Polski (21-22 maja na warszawskim Torwarze) zostały podzielone na dwie kategorie cenowe.

Za bilet na sobotnie mecz półfinałowe w I kategorii trzeba zapłacić 60 zł (ulgowy 30 zł), a w II kategorii - odpowiednio 40 i 20 zł.

Na niedzielny mecz o trzecie miejsce i finał wejściówka w I kategorii kosztuje 80 zł (ulgowy 40 zł), a II kategorii - 60 i 30 zł.

Harmonogram gier turnieju finałowego

sobota (21 maja): Vive Tauron Kielce - Stal Mielec (godz. 15), Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze (17.30)

niedziela (22 maja): mecz o 3. miejsce (godz. 15), finał o 17.30.

Więcej o: