Młodzicy Czarnych Radom sprawdzą się w prestiżowym turnieju

Adepci Radomskiego Centrum Siatkarskiego ?Czarni? zagrają w tegorocznym memoriale im. Arkadiusza Gołasia. Zawody z udziałem radomian rozpoczną się w Ostrołęce w piątek, a zakończą w niedzielę 8 maja

Impreza, której organizatorem jest Olimp Ostrołęka ma swój niewątpliwy prestiż. Corocznie do udziału zapraszane są najlepsze zespoły w kraju w kategorii młodzików. Nie inaczej jest tym razem, a w doborowym gronie znaleźli się młodzi siatkarze Czarnych Radom. Do rywalizacji przystąpi 24 zespoły. W fazie grupowej trzydniowego turnieju podopieczni trenera Krzysztofa Jaskulskiego zmierzą się z Plasem Warszawa, MKS MDK Warszawa, reprezentacją młodzików województwa dolnośląskiego, Gwardią Wrocław oraz AZS -em II Olsztyn.

- Dla naszych zawodników będzie to świetny sprawdzian przed finałami mistrzostw Polski młodzików, które rozpoczną się 2o maja w Człuchowie. Turniej w Ostrołęce zawsze stoi na wysokim poziomie. W tym roku zagra w nim sześciu finalistów mistrzostw kraju. Przez trzy dni nasi siatkarze będą mieli możliwość rywalizacji z czołowymi zespołami w Polsce w tej kategorii wiekowej - powiedział trener Jaskulski.

źródło: Okazje.info

Więcej o: