Buntić nie zagra też w Final Four? Prezes Vive: Cuda się zdarzają

Denis Buntić nie zagra w finałowych spotkaniach z Orlen Wisłą Płock. Być może jednak Chorwat opuści również turniej Final Four Ligi Mistrzów.

Chorwacki rozgrywający doznał urazu nogi w rewanżowym meczu z Flensburgiem. Jego występ w finałowych starciach PGNiG Superligi jest wykluczony. Niestety dla kieleckich kibiców pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Bunticia w Final Four Ligi Mistrzów.

- W tym momencie Denis ma zalecenie od lekarza, by przez trzy, cztery tygodnie nic nie robić. Potem mógłby może zagrać w Final Four, ale to będzie bardzo trudne. Mamy nadzieję, że jednak pomoże w Kolonii, bo czasem cuda się zdarzają - mówi portalowi kielce.sport.pl Bertus Servaas, prezes Vive Tauron Kielce.

Absencja Bunticia w Final Four byłaby sporym osłabieniem kieleckiej siódemki, bo w ostatnich tygodniach był w wysokiej formie i tworzył bardzo dobry duet z Krzysztofem Lijewskim. Jeśli Chorwat nie zagra w Kolonii, wtedy zmiennikiem "Lijka" będzie mało grający w tym sezonie Paweł Paczkowski. W odwodzie będzie też kolejny prawy rozgrywający - Branko Vujović.

Więcej o: