Bardzo dobry start najmłodszych zawodników RKT Return

W Radomiu w Hali Sportowej Aga odbył się ogólnopolski turniej ?Tenis 10? o Puchar Prezydenta Miasta Radomia. Adepci tenisa rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych - do lat: 7, 8, 9 i 10.

Organizatorem turnieju był RKT Return. W zawodach wystartowało prawie 60 uczestników z takich miast jak: Warszawa, Kielce, Rzeszów, Lublin, Tarnobrzeg, Ożarów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, Dzierzkowice, Kraśnik, Puławy, Otwock, Świdnik, Kozienice czy Brwinów.

W kat. zielonej do lat 10 obowiązywała drabinka i rozgrywany był turniej pocieszenia. W pozostałych kategoriach rozgrywki toczyły się najpierw w grupach, a następnie najlepsi - o zwycięstwo grali systemem pucharowym. Świetnie w turnieju radzili sobie zawodnicy Returnu, bowiem wygrali aż sześć kategorii, w trzech uplasowali się na drugim miejscu i zajęli jedno trzecie miejsce.

Zwycięstwa w poszczególnych kategoriach odnieśli: Karolina Gołda i Kuba Hrynkiewicz do lat 10, Wiktoria Chmielewska i Hubert Plenkiewicz do lat 9, Igor Piasek do lat 8 i Adam Sobol do lat 7.