Piast Gliwice. Szmatuła: Nasi kibice jadą do Warszawy. Razem damy radę

Jakub Szmatuła, bramkarz Piasta Gliwice miał wielki udział w wygranej z Pogonią Szczecin. Zawodnik jest też dobrej myśli przed meczem z Legią Warszawa.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Piast walczy o całą pulę. Po wygranej z Pogonią gliwiczanie dogonili w tabeli Ekstraklasy Legię Warszawa. - Na pewno dopisało nam troszkę szczęście, bo Pogoń postawiła wszystko na jedną kartę. Ale udało nam się wytrzymać do końca i za to chwała - mówił Szmatuła, który opisał też akcję, po której pokonał go Vladimir Dwaliszwili. - Napastnik Pogoni prowadził chwilę piłkę i złapał mnie na wykroku... To był taki moment, gdzie Pogoń złapała kontakt z nami, ale na szczęście szybko się z tego otrząsnęliśmy. Gdybyśmy teraz nie wygrali, jechalibyśmy do Warszawy również walczyć, ale na pewno w troszkę innych nastrojach - dodał.

Tymczasem wygrana sprawiła, że Piast zrównał się punktami z Legią. - Teraz mamy ponad tydzień do meczu z Legią i możemy się na spokojnie do niego przygotować. Inna sprawa, że wielu naszych kibiców pojedzie do Warszawy, co nas bardzo cieszy. Razem damy radę! - zakończył bramkarz Piasta.

Więcej o: