Cracovia chce zapomnieć o meczu w Warszawie

Podopieczni Jacka Zielińskiego przygotowują się do piątkowego meczu z Ruchem w Chorzowie. - Będziemy chcieli zmazać plamę z Warszawy - zapowiada pomocnik Mateusz Wdowiak w rozmowie z oficjalną stroną internetową Cracovii.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl W Warszawie krakowianie byli bez szans. Legia wygrała 4:0. - Na pewno przeanalizujemy jeszcze na chłodno to starcie. Sztab trenerski zorganizuje nam odprawę, podczas której czeka nas analiza spotkania. Nie będzie ona należała do przyjemnych, aczkolwiek będzie dla nas pożytecznym materiałem, który pomoże nam wyciągnąć wnioski - tłumaczy Wdowiak.

20-letni pomocnik ostatnio dostał szansę. W dwóch ostatnich meczach grał od pierwszej minuty. W piątek przeciwko Ruchowi też chciałby trafić do wyjściowego składu. - Mamy parę dni na to, żeby odpowiednio przygotować się do kolejnego spotkania i zmazać plamę z Warszawy. Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wrócić do ciężkiej pracy na treningach. Nie ma nic straconego - nadal jesteśmy w czołówce tabeli i nadal mamy szansę na grę w europejskich pucharach. Nie oglądamy się za siebie, nie patrzymy się na to, co było, tylko robimy dalej swoje - przekonuje Wdowiak.

Więcej o: