Polski Cukier zaprasza na play-off z Energą Czarnymi Słupsk

Pierwsze spotkanie już w czwartek.

Ćwierćfinały odbędą się w dniach:

1 mecz - 28.04.2016 (czwartek) o godz. 20.00

2 mecz - 30.04.2016 (sobota) o godz. 19.00

Ewentualny trzeci mecz w Toruniu (pierwsza faza play-off) może być rozegrany w dniu 8 maja 2016 roku (godzina do ustalenia przez PLK S.A.).

BILETY

Ceny biletów na ćwierćfinały fazy play-off pozostają bez zmian. Ceny będą takie same, jak w rundzie zasadniczej, tj.:

- 25 PLN, 20 PLN, 15 PLN - w zależności od sektora hali;

- 8 PLN - osoby posiadające kartę Programu "Absolwent UMK" (sektor M1);

- 5 PLN - seniorzy powyżej 65-roku życia (sektor G1);

- 40 PLN - w sektorze VIP.

W przypadku półfinałów fazy play-off cena biletów w stosunku do rundy zasadniczej wzrośnie o 5 PLN, a na mecze finałowe o 10 PLN.

OSOBY POSIADAJĄCE KARNET W FAZIE ZASADNICZEJ

W fazie play-off przestaną obowiązywać karnety z rundy zasadniczej. Na mecze będą obowiązywać bilety - zgodnie z cennikiem opisanym powyżej.

Osoby posiadające karnety na fazę zasadniczą mają prawo pierwokupu biletów na miejsca z fazy zasadniczej - zgodnie z cennikiem opisanym powyżej. Zasada ta obowiązuje od momentu rozpoczęcia sprzedaży biletów do 2-go dnia przed danym meczem (wtorek, godz. 12:00). Po tym terminie rezerwacja miejsc jest anulowana.

W związku z tym, że w danym tygodniu mogą odbywać się w naszej hali dwa lub trzy mecze, prawo pierwokupu dla posiadaczy karnetów wygasza do 3-go dnia przed pierwszy meczem. Oznacza to,

że posiadacz karnetu musi szybko zdecydować o wykupieniu biletów na poszczególne mecze (1, 2 lub 3).

Procedura jest powtarzalna przed każdym etapem fazy play-off. Kibice będą odpowiednio wcześniej informowani o dniu rozpoczęcia sprzedaży biletów na kolejne mecze poprzez komunikaty na stronie internetowej www.twardepierniki.pl, w social media i poprzez dedykowany newsletter.

Więcej o: