Piłkarze ręczni i nożni Wisły Płock w maju na szklanym ekranie

Pierwszy mecz finałowy o mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn zostanie rozegrany w sobotę (7 maja) o godz. 16. Drugie spotkanie zostało zaplanowane dzień później o godz. 14.45.

W finale mistrzostw Polski najprawdopodobniej zagrają piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock i kieleckiego Vive. Oba zespoły muszą jeszcze dopełnić formalności i wygrać swoje trzecie mecze półfinałowe: Orlen Wisła już w sobotę zagra z Azotami Puławy a Vive z MMTS-em Kwidzyn (ten mecz odbędzie się 30 kwietnia).

Transmisję na żywo z obu spotkań przeprowadzi Polsat Sport. Telewizja planuje też powtórki. Pierwszy mecz finału będzie można obejrzeć raz jeszcze w poniedziałek (9 maja) o godz. 13, we wtorek, w środę i czwartek (10, 11 i 12 maja) o godz. 11.20.

Powtórkę drugiego spotkania finałowego będzie można zobaczyć 10 maja o godz. 15.40, 11 i 12 maja o godz. 13.30 oraz 13 maja o godz. 8.10.

W niedzielę (8 maja) Polsat Sport pokaże na żywo również mecz piłkarzy nożnych Wisły Płock, którzy na wyjeździe zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Transmisja z tego spotkania rozpocznie się o godz. 12.35.

Więcej o: