Stal Rzeszów jedzie z Gollobami. Podejście drugie

Żużlowcy Stali Rzeszów pojadą dziś w Bydgoszczy w zaległym spotkaniu 4. kolejki Nice Polskiej Ligi. Polonia to klub opanowany przez klan Gollobów. Czy rzeszowianie zatrzymają rywali?

Chcesz wiedzieć wszystko o żużlowcach Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Dziadek Władysław jest prezesem Polonii, jego syn Jacek trenerem, a zarazem zawodnikiem. Z kolei wnuk Władysława, syn Jacka, Oskar Ajtner Gollob juniorem bydgoskiego zespołu. Dwóch ostatnich będą chcieli zatrzymać żużlowcy z Rzeszowa.

Polonia to raczej nie będzie potęga w Nice Polskiej Lidze Żużlowej, ale zespół, który szczególnie u siebie może sporo namieszać. Za pierwszym razem obie ekipy miały się spotkań w minioną niedzielę, ale wtedy pogoda stanęła na przeszkodzie w rozegraniu spotkania. GKSŻ nie czekała z wyznaczeniem nowego terminu i obie ekipy spotkają się już dziś.

Trener Stali, Janusz Ślączka zmienił nieco skład w porównaniu z tym, który miał jechać w niedzielę. W awizowanym pojawił się znowu Duńczyk Nicklas Porsing oraz... Węgier Jozsef Tabaka. Tyle tylko, że za tego drugiego pojedzie najpewniej Anglik Scott Nicholls.

Początek spotkania o godz. 17.

Awizowane składy:

Stal Rzeszów:

1. Karol Baran

2. Nicklas Porsing

3. Maciej Kuciapa

4. Jozsef Tabaka

5. Dawid Lampart

7. Grzegorz Bassara

Polonia Bydgoszcz:

9. Wiktor Kułakow

10. Mikołaj Curyło

11. Jacek Gollob

12. Andriej Kudriaszow

13. Marcin Jędrzejewski

14. Oskar Ajtner Gollob

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.