Już wszystko jasne. Roberto Music Team grał najlepiej

Zakończyli kolejny sezon pingpongiści amatorzy. Tytuł mistrzowski wywalczył zespół beniaminka Roberto Music Team, który wyprzedził Edbar i Mega Meble.

W ostatniej kolejce rozegrano mecz na szczycie, w którym Roberto Music Team pokonał Mega Meble 6:4. Komplet punktów dla zwycięskiego zespołu wywalczył Tomasz Słomka. W deblu triumfował też z Patrykiem Bieleckim. Po jednej partii wygrali Robert Bielecki i Patryk Bielecki. To właśnie ten ostatni pokonał w decydującej grze Michała Szurygę 3:2 i zapewnił tytuł mistrzowski swoje drużynie. Dla pokonanych punkty zdobyli: Piotr Czaja i Sylwester Lalak po 2.

W drugiej lidze najlepsze okazały się zespoły Geodety i Ściegiennego Chodel. Natomiast na trzecim froncie triumfowały zespoły EKOGEO i GLKS Głusk II. Natomiast w IV lidze awans wywalczyły Park Farb i Czarne Konie. - To jeszcze nie koniec emocji, bo czekają nas jeszcze baraże, które przesądzą o awansie drużyn z trzecich miejsc, bądź utrzymaniu się w wyższej klasie tych z lokat spadkowych - mówi Robert Grabczak, prezes Lubelskiej Ligi Amatorów Tenisa Stołowego, organizator rozgrywek.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU