Śląsk - Jagiellonia. Michał Probierz: We Wrocławiu mają kilka indywidualności

Śląsk gra ostatnio dobrą piłkę, ale postaramy się o zwycięstwo - mówi przed dzisiejszym meczem we Wrocławiu szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Michał Probierz.

O zbliżającym się meczu Śląsk - Jagiellonia mówi trener białostockiego zespołu Michał Probierz:

Trener Jagiellonii o problemach w swojej drużynie...

- W tej rundzie na wyjeździe wygraliśmy tylko jeden mecz, straciliśmy masę bramek, dlatego mamy dużo do poprawy. Na pewno jeśli traciliśmy tyle goli, to nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Stąd nasze próby zmienienia tego stanu rzeczy i pojawienie się w obronie Dawida Szymonowicza. Robimy wszystko, pracujemy, ale jeśli nie przynosiło to efektu z zawodnikami, którzy grali, to musieliśmy dać szansę pozostałym. Dawid wykorzystał swoją szansę. Jeśli będzie tak grał, to nie będę myślał o zmianie. Popełnił co prawda ostatnio też błąd, musimy się tego wystrzegać i minimalizować ryzyko, ale wyglądało to obiecująco.

O zespole Śląska...

- Śląsk na pewno jest teraz inną drużyną, co pokazują ostatnie wyniki. Mają dobre stałe fragmenty gry. Do tego kilka indywidualności. To zespół bardzo dobrych piłkarzy. Musimy wyeliminować ich atuty. Chcemy wygrać ten mecz i zapewnić sobie trochę spokoju. Każdy mecz jest inny, we Wrocławiu mają fajny stadion, gramy o fajnej godzinie, wiemy, że Śląsk gra ostatnio dobrą piłkę, ale postaramy się o zwycięstwo.

Mecz Śląsk - Jagiellonia dziś o godz. 20.30. Relacja na żywo na wroclaw.sport.pl.

źródło: Okazje.info

Więcej o: