Legia II wzięła rewanż i rozgromiła Oskara

W rundzie jesiennej w Przysusze miejscowy Oskar zremisował z Legia II Warszawa 4:4, choć przegrywał już różnicą trzech goli. W rewanżu legioniści byli zdecydowanie lepszym zespołem.

Rezerwy Legii w rundzie wiosennej grając w roli gospodarza w Nowym Dworze Mazowieckim, nie doznali jeszcze porażki, ale punkty potrafili im zabrać m.in., piłkarze Energii Kozienice, czy Nera Poddębice.

Dlatego też, kibice beniaminka z regionu radomskiego, liczyli na to, że mający w ostatnich pojedynkach ligowych tendencję wzrostową ich piłkarze - nawiążą walkę z wyżej notowanym rywalem.

Niestety tak się nie stało, a plany podopiecznym Bolesława Strzemińskiego, już w 2. minucie popsuł Mateusz Wieteska. To nie był koniec strzeleckiego popisu legionistów w pierwszej połowie. Do bramki Oskara trafiali jeszcze: Konrad Michalak i Eryk Więdłocha.

Ostatnią czwartą bramkę Oskar za sprawą Miłosza Szczepańskiego stracił w 60. minucie.

Legia II Warszawa - Oskar Przysucha 4:0 (3:0)

Bramki: Wieteska, Michalak, Więdłocha, Szczepański.