Wyjazdowa wygrana Pilicy. Gole strzelał Filipowicz

Maciej Filipowicz zdobył dwa gole i przyczynił się do wyjazdowego triumfu nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Wynik III-ligowego meczu, ustalony został chwilę po wznowieniu drugiej części gry.

Zarówno Pogoń, jak i Pilica - straciły już szanse na pozostanie w gronie III ligowców, ale na boisku w Grodzisku Mazowieckim, wcale nie było tego widać. Obie ekipy walczyły o niemalże każdy centymetr boiska, jednak do przerwy kibice goli nie obejrzeli.

Dopiero tuż po zmianie stron stały fragment gry (rzut rożny) wykonywał Arkadiusz Oziewicz, a w zamieszaniu podbramkowym najsprytniej zachował się Maciej Filipowicz i było 1:0. Nie minęło sześć minut, a młodzieżowiec wypożyczony do Pilicy z Radomiaka, po raz drugi utonął w ramionach kolegów. I tym razem asystę przy trafieniu Filipowicza, zanotował Oziewicz.

Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, bo w 60. minucie Adama Bolka zaskoczył Jakub Kołaczek. Na szczęście, pomimo ataków rywali, Pilica nie dała sobie odebrać zwycięstwa.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:0)

Bramki: Kołaczek - Filipowicz 2.