Kibice biorą znajomego i walczą o frekwencję na Polonii

Akcja ?Przyprowadź na żużel znajomego? ma sprawić, że trybuny bydgoskiego stadionu znowu się zapełnią. Cel - 5 tys. kibiców na niedzielnym meczu Polonii ze Stalą Rzeszów.

Wypchany przed laty po brzegi stadion przy ul. Sportowej w ostatnich sezonach świecił pustkami. Powodów było kilka. Przede wszystkim wyniki naszych żużlowców, którzy tułają się na zapleczu ekstraligi, i błędy poprzednich szefów. Frekwencja spadła do 1-2 tys. widzów. Z pomysłem akcji wystąpili sami kibice, którzy na Facebooku organizują akcję "Przyprowadź na żużel znajomego". - Weźmy na siebie odpowiedzialność na wypełnienie trybun i na następny mecz przyprowadźmy swoje rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy czy szkoły - informują sympatycy Polonii.

Ich doping ma pomóc naszym żużlowcom w odniesieniu drugiego w tym sezonie zwycięstwa. W niedzielę bydgoszczanie podejmują (15.30) Stal Rzeszów. Do składu gospodarzy wraca Jacek Gollob.

Składy:

Polonia: 9. Wiktor Kułakow, 10. Mikołaj Curyło, 11. Jacek Gollob, 12. Andriej Kudriaszow, 13. Marcin Jędrzejewski, 14. Oskar Ajtner-Gollob.

Stal: 1. Karol Baran, 2. Rene Bach, 3. Maciej Kuciapa, 4. Scott Nicholls, 5. Dawid Lampart, 6. Grzegorz Bassara.

Więcej o: